Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız fotokopi makinası ve yazıcı sektöründe 5 yıldır hizmet vermektedir.

Dünyaca ünlü Sharp Fotokopi Makinelerini Satış ve Teknik Servisi olarak Sivas ve Yozgatta Temsil etmekteyiz.

Ayrıca  marka fotokopi makinası ve yazıcı satış servis sarf malzemesi tedarik başlıca hizmet alanlarımız olup yaptığımız her iş garantilidir.

Kuruluşumuzdan bu yana sektörde edindiğimiz tecrübeler, her geçen yıl kendimizi geliştirmemize ve daha yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışa sahip olmamızı sağladı. Yıllardır sektörde oluşturduğumuz güven ortamı, bize sizi kazandırmaya devam ediyor.

Müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü ve uzman personelimizle ferah ve sıcak bir ortamda en uygun çözümü kısa zamanda sunmaktayız. İhtiyaçlarınızda en uygun çözümü bulmak ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin bilincindeyiz. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiğimiz sorumluluğu başardığımızı düşünüyoruz.

Firmamıza şimdiye kadar gösterdiğiniz ve bundan sonra göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz. 

 

Güçlü teknik servis altyapımız ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermeyi amaçladık.

7 gün 24 saat boyunca ne zaman bi problemle karşılarsanız karşılaşın bize email veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Makinenizin arıza tespiti, bakım-onarım ve sarf malzeme değişimini yerinde yapıyoruz. İhtiyaç duyulması halinde servis araçlarımızla makinenizi alıp servis merkezine getirip en kısa sürede onarımını yapıp servis araçlarımızla yeniden size teslim ediyoruz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SAYGILARIMIZLA

Mehmet YUVACI

Sivas Toner Dolum Merkezi 0346 221 61 68 Epson Yetkili Bayii Hp Canon Brother Samsung Xerox oki Lexmark Pantum Toshiba Sharp Kyocera Utax Konica Minolta Develop Sivas Yazıcı Fotokopi Tamir Satış © 2024
Altyapı: OpenCart-TR